راهنمای انتخاب کابینت روشویی مناسب

راهنمای انتخاب کابینت روشویی

امروزه کابینت روشویی به یکی از ملزومات در طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام مدرن تبدیل شده است. اگر چه وجود کابینت روشویی در سرویس بهداشتی می تواند چهره ی دیگری به دکوراسیون آن دهد اما مطمئنا انتخاب نوع،مدل و رنگ روشویی کابینتی می تواند در زیبایی و توازن دکوراسیون دخیل باشد.

در این مقاله سعی داریم با راهنمایی در انتخاب کابینت روشویی به شما کمک کنیم تا مناسب ترین کابینت روشویی را برای منزلتان انتخاب کنید.

"راهنمای

راهنمای انتخاب کابینت روشویی مناسب برای منزل

کدام نوع کابینت روشویی بهتر است؟

روشویی کابینتی به دلیل زیبایی و امکان ایجاد فضای بیشتر نسبت به روشویی های بدون کابینت در دکوراسیون امروز محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. فضای کابینتی در زیر روشویی می تواند جای مناسبی برای قرار دادن اشیای بهداشتی و مواد شوینده باشد.

روشویی کابینتی در دو نوع پایه دار و بدون پایه تولید می شود. انتخاب اینکه نوع پایه دار بهتر است یا بدون پایه بیشتر سلیقه ای است اما اگر سرویس بهداشتی منزلتان کوچک است، انتخاب کابینت روشویی بدون پایه می تواند مناسب تر باشد چرا که امکان قرار دادن دمپایی دستشویی زیر روشویی کابینتی وجود دارد و فضای کمتری توسط روشویی کابینتی اشغال می شود.

البته کابینت روشویی پایه دار به دلیل داشتن پایه ها می تواند وزن بیشتری تحمل کند و در نتیجه دست شما در انتخاب صفحه و سینک روشویی بازتر است.

سایز مناسب کابینت روشویی؟

تنوع محصولات کابینت روشویی به قدری هست که بتوان محصول مورد نظر را در بازار پیدا کرد اما اگر قصد دارید کابینت روشویی خود را سفارشی سازی کنید می توانید برای انتخاب کابینت روشویی به فروشگاه های مختلف خرید و فروش کابینت روشویی سفارش دهید.

شما می توانید متناسب با قد و انتظاراتتان از کابینت روشویی ابعاد آن را اندازه گیری کرده و سفارش دهید.

نکاتی که می تواند در هنگام اندازه گیری ابعاد کابینت روشویی به شما کمک کند:

  • عرض استاندارد کابینت روشویی چهل تا 55 سانتی متر است.
  • طول مناسب کابینت روشویی چهل تا شست سانتی متر است.
  • ارتفاع معمول کابینت روشویی 80 سانتی متر است.

کدام جنس از کابینت روشویی مناسب تر است؟

جنس کابینت های روشویی با یکدیگر متفاوت است. اغلب کابینت روشویی ها از جنس شیشه،چوب، فلز و سرامیک و چینی است. پرکاربردترین جنس مورد استفاده در دکوراسیون چینی نشکن می باشد.

در هنگام خرید کابینت روشویی به معتبر بودن فروشگاه دقت کنید تا کابینتی روشویی که سفارش می دهید از بهترین متریال تهیه باشد.

در کابینت روشویی های چوبی باید از فناوری ضدآب استفاده شود تا طول عمرمناسبی داشته باشد چرا که کابینت در تماس با رطوبت درون دستشویی قرار دارد. کابینت روشویی PVC برای دکوراسیون مدرن می تواند انتخاب مناسبی باشد.

رویه روشویی کابینتی نیز می تواند به سلیقه خودتان باشد. این انتخاب بیشتر سلیقه ای است اما در هنگام شستشوی رویه باید به سازگار بودن شوینده با رویه توجه کنید.

سینک کابینت روشویی انواع مختلفی دارد. اگر می خواید سرویس بهداشتی رنگ و بوی مدرن داشته باشد از سینک شیشه ای یا سرامیکی استفاده کنید.

امیدواریم با مطالعه این مقاله دید بهتری نسبت به خرید کابینت روشویی پیدا کرده باشید. برای مشاهده کابینت روشویی های مختلف می توانید به فروشگاه ما سر بزنید.

Leave a Comment

Elegantecabino Elegantecabino ۰۹۱۲۰۵۱۵۳۵۱