خرید آینه باکس ضد آب

سرویس بهداشتی به صورت مرتب به نظافت نیاز دارد. روشویی نیز بخشی از سرویس بهداشتی است و تمیزبودن آن در زیبایی سرویس بهداشتی موثر است. در این مقاله سعی داریم به صورت تخصصی در رابطه با آموزش تمیز کردن روشویی بپردازیم.

تمیز کردن روشویی
تمیز کردن روشویی

آموزش کامل تمیز کردن روشویی به صورت اصولی

اولین قدم برای تمیز کردن روشویی این است که اطرافش را از همه چیز خالی کنید یعنی قالب صابون، اسپری خوشبوکننده، مسواک، وسائل تزئیناتی و مایع دستشویی را بردارید تا در هنگام تمیزکردن روشویی به راحتی کارتان را انجام دهید.

بعد از خالی کردن اطراف روشویی کمی با آب اطراف آن را بشوئید و پس از آن با آب داغ روشویی را شستشو دهید. این حرارت باعث آماده شدن روشویی برای پاکسازی خواهد شد و بسیاری از میکروب ها در دمای آب داغ از بین خواهند رفت.

حالا روشویی برای تمیزکردن آماده شده است. ابتدا کمی مواد تمیزکننده مانند جرم گیر یا سفید کننده روی روشویی بریزید. دقت کنید که بسته به جنس روشویی باید به انتخاب ماده تمیزکننده بپردازید. چوب، ام دی اف، چینی یا هرچیزی تمیزکننده مخصوص خود را دارند که می توانید از فروشگاه تهیه کنید.

اگر روشویی شما از نوع کابینت روشویی است در هنگام خرید جرم گیر دقت کنید و حتما در هنگام خرید با توجه به جنس کابینت روشویی (روشویی کابینتی) از فروشنده مشورت بگیرید یا با تولید کننده های کابینت روشویی pvc تماس بگیرید و مشورت کنید.

درصورتی که از تمیزکننده غیرتخصصی استفاده کنید امکان دارد سطح روشویی آسیب ببیند و کیفیت و زیبایی سابق را نداشته باشد.

تا حد ممکن از تماس مستقیم پوست با تمیزکننده ها جلوگیری کنید و الزاما از دستکش استفاده کنید.

تا پانزده دقیقه بعد از این که تمیزکننده را به سطح روشویی زدید بهتر است ایمنی را رعایت کنید و در سرویس بهداشتی حضور نداشته باشید تا تمیزکننده جرم گیری را انجام بدهد و هم سیستم تنفسی شما آسیب نبیند.

در مرحله بعد نوبت به تمیز کردن شیرآلات قرار داده شده در روشویی می رسد.

تمیزکردن شیرآلات روشویی کار سختی نیست. برای تمیز کردن شیرآلات روشویی به لیموترش و نمک نیاز دارید.

ابتدا لیموترش را از وسط نصف کنید و مقداری نمک روی آن بپاشید. لیموی آغشته شده به نمک را به شیرآلات بکشید و چندبار این کار را تکرار کنید.

لیموترش اسید دارد و می تواند جرم های شیرآلات را در خود حل کند. اگر علاقه ای به استفاده از این روش خانگی ندارید می توانید از فروشگاه های اطراف خودتان اسپری های تمیزکننده مخصوص شیرآلات را تهیه کنید.

بعد از گذشت چند دقیقه به کمک یک پارچه تمیز روشویی و شیر آلات را تمیزکنید و پس از آن به خوبی با آب شستشو دهید.

بعد از آب کشی با دستمال خشک سطح روشویی و شیرآلات را به خوبی خشک کنید تا شیرآلات زنگ نزند و رطوبت باعث رشد دوباره ی میکروب ها در سطح روشویی نشود.

حالا روشویی شما تقریبا مثل اول خودش شده است و مثل گذشته برق می زند. باز هم تاکید می کنیم که حدالامکان از تماس مستقیم پوست با تمیزکننده ها جلوگیری کنید و اگر می توانید از ماسک استفاده کنید. وقتی در سرویس بهداشتی در حال تمیزکردن هستید، در را باز کنید و تهویه را روشن کنید تا از نرخ آسیب کاسته شود.نکات ایمنی روی محصولات تمیزکننده را به خوبی بخوانید و هیچوقت موادشوینده را با هم ترکیب نکنید چرا که می تواند مرگبار باشد.

Leave a Comment

Elegantecabino Elegantecabino ۰۹۱۲۰۵۱۵۳۵۱