یکی از مهم ترین ویژگی های سرویس بهداشتی منازل امروزه کابین و آینه باکس می باشد. محصولی که به نوبه خود توانسته خیلی از مشکلات را حل کند، شاید بپرسید چگونه؟!

خرید آینه باکس

در ابتدا لازم است با اجزای موجود در ست آینه و باکس بیشتر آشنا شوید تا در هنگام خرید آینه باکس با اطلاعات کاملی اقدام فرمایید. در مرحله اول لازم است به بخش های موجود در هر کابین و آینه باکسی اشاره کنیم:

  1. کابینت پایه دار یا دیواری
  2. آینه
  3. باکس جداگانه
  4. سنگ روشویی

این 3 مورد مواردی است که میتوانید در این نوع محصولات مشاهده نمایید. شاید نسبت به نیاز خود علاقه ای به داشتن باکس در کنار کابین و آینه نداشته باشید! بنابر این باید قبل از هرگونه اقدامی برای خرید کابین و آینه باکس از نحوه پاسخگویی آن به نیازتان آگاه باشید. همچنین سبک پایه دار یا دیواری بودن این محصول میتواند در نوع قرار گیری آن نیز موثر باشد.

با این حال در صورت تمایل جهت کسب قیمت آینه باکس و محصولات مورد نظر و همچنین مشاوره رایگان میتوانید با شماره تلفن 09120515351 در ارتباط باشید.

 

قیمت آینه باکس سرویس بهداشتی

طبیعتا نسبت به جنس استفاده شده در بخش روشویی که میتواند از متریال سنگ های طبیعی یا سرامیک و… باشد تا ابعاد آینه باکس و همچنین جنس بدنه کابینت میتواند در قیمت نهایی موثر باشد. پس لازم است در ابتدا ابعاد و متریال مورد نظر خود را انتخاب نمایید و در انتها در خصوص قیمت آینه باکس اطلاعات نهایی را به دست اورید.

نمایش 1–12 از 114 نتیجه

© 1398 کلیه حقوق این وب سایت متعلق به الگانته کابین می باشد