آنچه باید درباره ی کابینت روشویی مدرن بدانید

کابینت روشویی مدرن

آیا تابحال به خرید کابین روشویی مدرن فکر کردید؟ به نظر شما چگونه خواهند بود؟ آینه باکس مدرن چطور؟! اینبار در سایت الگانته کابین قصد داریم در رابطه با آینده ی تکنولوژی کابینت روشویی به گفتگو بپردازیم.

کابینت روشویی مدرن
کابینت روشویی مدرن

کابینت روشویی مدرن؟ از رویا تا واقعیت

اگر به صد سال پیش برگردیم و به مردم آن زمان بگوییم دستگاهی به وجود خواهد آمد که می توانیم به واسطه آن با دیگران تصویری به گفتگو بپردازیم باورش سخت است، اما امروزه گوشی موبایل یک وسیله ی کاربردی و کاملا عادی است. تکنولوژی همیشه همین گونه بوده است.

شاید تابه حال به اینکه چگونه کابینت روشویی می تواند هوشمندسازی شود دقت نکرده باشید اما رفته رفته همه چیز رنگ و بوی مدرن به خود می گیرد و کابینت روشویی هم می تواند یکی از این ها باشد. در این مقاله قصد داریم در رابطه با آینده ی تکنولوژی کابینت روشویی در ایران به گفتگو بپردازیم. پس با ما همراه باشید.

کابینت روشویی و آینه باکس مدرن
کابینت روشویی و آینه باکس مدرن

آینده ی تکنولوژی کابینت روشویی های مدرن در ایران چگونه است؟!

به کابینت روشویی در صنعت دکوراسیون بها می دهند چرا که ظاهر سرویس بهداشتی و حمام را مدرنیته و شیک و لوکس می کند. حالا فکر کنید یک کابینت روشویی فلت و هوشمند چقدر می تواند در لوکس بودن سرویس بهداشتی و حمام تاثیرگذار باشد؟

به نظر شما چراغ های LED ال ای دی نمی تواند در شیک بودن آینه باکس PVC تاثیرگذار باشد؟ با کانکت شدن دستگاه موبایلتان از طریق بلوتوث و پخش یک موزیک موافقید؟ همه ی این ها می تواند سرویس بهداشتی و حمام را به یک مکان دنج تبدیل کند.

کابینت روشویی و آینه باکس می تواند به عنوان هسته تکنولوژی سرویس بهداشتی و حمام قابلیت های زیادی به آن ها اضافه کند و به هوشمندسازی سرویس بهداشتی یا حمام کمک کند.

به عنوان مثال هنگام ورود به سرویس بهداشتی و حمام با دستور و تجزیه و تحلیل هسته تکنولوژی لامپ و فن به صورت خودکار روشن خواهند شد.

از دیگر چیزهایی که می توان در تکنولوژی کابینت روشویی های مدرن استفاده کرد سیستم بدون لمس مادون قرمز است. که می توان با استفاده از آن به صورت خودکار توسط سیستم روشنایی و جهت لامپ ها را تنظیم کرد.

با تنظیم پیش فرض سیستم بدون لمس مادون قرمز می توان انواع اشارات یا Gesture ها را در آن برنامه ریزی کرد. از اشاراتی که می توان ایجاد کرد به عنوان مثال با آوردن یک عدد روبروی سیستم مادون قرمز – که به طور متوسط پنجاه تا 200 سانت برد دارد – به صورت اتوماتیک سیفون کشیده شود یا خیلی از آپشن های دیگر که با کمی تفکر می توان به آن اضافه کرد.

از هسته تکنولوژی که در  قیمت کابینت روشویی تعبیه شده است می توان برای کنترل دما و تهویه هوا استفاده کرد. کنترل دما در حمام بسیار کاربردی است و تهویه هوا در سرویس بهداشتی نیاز است.

یکی از مشکلات عدیده در سرویس بهداشتی بخارگرفتن آینه هاست. در تکنولوژی مدرن آینه باکس ها می توان ویژگی ضد بخار بودن را به آن اضافه کرد. با ایجاد سرویس حرارتی می توان از ایجاد رطوبت جلوگیری کرد طوری که آینه برای همیشه شفاف باشد. البته کابینت روشویی های pvc نیازی به این قابلیت ندارند.

نکته جالب در خصوص کابینت روشویی مدرن این است که با تکنولوژی های هوشمند به صورت صوتی کنترل می‌شوند، به صورتی که می‌توانید از طریق آن از وضعیت هوا و اخبار مطلع شده و کالاهای مختلف سفارش دهید.

Leave a Comment

Elegantecabino Elegantecabino ۰۹۱۲۰۵۱۵۳۵۱